Ogłoszenia parafialne na 23 Niedzielę Zwykłą – 08.09.2024r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa: Natalii i Rafała Hrycyk; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Kamilli i Wojciecha Wrześniewskich oraz Ewy Szoda. Bóg zapłać!

• poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKARMENTU W CISZY do godz. 18.00 z możliwością skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania,
  • środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
  • piątek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła. Zapraszam Wszystkich Parafian i Gości do wspólnej modlitwy podczas Nabożeństwa Fatimskiego,
  • sobota święto Podwyższenia Krzyża Świętego,

3. Bardzo proszę Parafian o zgłaszanie się po Mszach św. w którym dniu pragną gościć w swoich domach obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy (jest to dowolny czas do czerwca 2025 r.) Obraz w naszej parafii już peregrynuje i jest przekazywany z rodziny do rodziny podczas wieczornej Mszy św. w Leśnicach.

4. Podczas niedzielnej akcji Oddaj krew, ratuj życie, oddało krew 25 dawców (zarejestrowanych 30 dawców), co dało wynik 11250 ml krwi. Bóg zapłać za ten cenny dar życia i Waszą postawę.

5. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.