Ogłoszenia parafialne na 19 Niedzielę Zwykłą – 11.08.2024r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Róży Patelczyk i Rafała Wilk; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Anny i Mariusza Łosiak, oraz Łukasza Syldatk. Bóg zapłać!

W tygodniu zakończyliśmy odświeżenie, pomalowanie sufitów i ścian na chórze oraz pod chórem kościoła w Leśnicach. Bardzo dziękuję Panu Michałowi Muszyńskiemu za wykonane prace, poświęcenie oraz trud. Bóg zapłać.

Dziękuję Panu Grzegorzowi Reszce z Pogorzelic za powpinanie rynien kościoła w Pogorzelicach. Bóg zapłać!

Dziękuję Panu Jackowi Klawikowskiemu za wykoszenie trawy wokół kościoła w Pogorzelicach. Bóg zapłać serdeczne!

• poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY do godz. 18.00 z możliwością skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania,
  • wtorek po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszam na kolejne NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE,
  • środa wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika,
  • czwartek uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Pannytego dnia mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św., porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę: w Leśnicach: 9.00 i 12.00, w Pogorzelicach o godz. 10.30. Podczas każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa i poświęcenia kłosów zbóż, ziół i kwiatów,
  • sobota wspomnienie św. Jacka, prezbitera,

3. Bardzo proszę Parafian o zgłaszanie się po Mszach św. w którym dniu pragną gościć w swoich domach obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy (jest to dowolny czas do czerwca 2025 r.) Obraz w naszej parafii już peregrynuje i jest przekazywany z rodziny do rodziny podczas wieczornej Mszy św. w Leśnicach.

4. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej, a dzieciom, młodzieży, oraz wypoczywającym na urlopach, dobrego czasu wakacji w tworzeniu relacji z Panem Jezusem i bliskimi.