Ogłoszenia parafialne na 18 Niedzielę Zwykłą – 04.08.2024r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Pani Anny Tyluś; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Beaty i Jacka Klawikowskich, oraz Danuty i Kazimierza Klawikowskich. Bóg zapłać!

W tygodniu zakończyliśmy remont pomieszczenia gospodarczego pod schodami na chór kościoła parafialnego w Leśnicach. Prace polegały na nałożeniu tynku, wylaniu posadzki, położeniu płytek na podłogę oraz wymalowaniu pomieszczenia. Zakupiliśmy również brakujący sprzęt do sprzątania kościoła. Bardzo dziękuję Panu Michałowi Muszyńskiemu za wykonane prace, poświęcenie oraz trud. Bóg zapłać.

• poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY do godz. 18.00 z możliwością skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania,
  • wtorek święto Przemienienia Pańskiego,
  • czwartek wspomnienie św. Dominika, prezbitera,
  • piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy (od 1999r.),
  • sobota święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, patrona naszej diecezji,

3. Bardzo proszę Parafian o zgłaszanie się po Mszach św. w którym dniu pragną gościć w swoich domach obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy (jest to dowolny czas do czerwca 2025 r.) Obraz w naszej parafii już peregrynuje i jest przekazywany z rodziny do rodziny podczas wieczornej Mszy św. w Leśnicach.

4. Jest nowy nr PIELGRZYMA, zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

5. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej, a dzieciom, młodzieży, oraz wypoczywającym na urlopach, dobrego czasu wakacji w tworzeniu relacji z Panem Jezusem i bliskimi.