Ogłoszenia parafialne na 17 Niedzielę Zwykłą – 28.07.2024r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Pani Anny Sołtys; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Marii i Stanisława Kubiak, oraz Gabrieli i Piotra Ligockich. Bóg zapłać!

W ostatnim czasie kupiliśmy 4 alby z cingulum oraz 3 komże ministranckie dla naszej służby liturgicznej.

• poniedziałek wspomnienie śś Marty, Marii i Łazarza,
  • wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy,
  • środa wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera,
  • czwartek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, I Czwartek Miesiąca, modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne również z naszej wspólnoty parafialnej,
  • piątek I Piątek Miesiąca, Spowiedź w Pogorzelicach od godz. 15.30 do 16.00, o 16,00 Msza św., spowiedź w Leśnicach od godz. 16.30 do 17.00, o 17.00 Msza św. Przed Mszą św. zapraszam do modlitwy różańcowej Rodzinę Żywego Różańca z Leśnic,
  • sobota I Sobota Miesiąca od godz. 8.00 odwiedzę chorych i starszych Parafian z posługą sakramentalną.

3. Bardzo proszę Parafian o zgłaszanie się po Mszach św. w którym dniu pragną gościć w swoich domach obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy (jest to dowolny czas do czerwca 2025r.) Obraz w naszej parafii już peregrynuje i jest przekazywany z rodziny do rodziny podczas wieczornej Mszy św. w Leśnicach.

4. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej, a dzieciom, młodzieży, oraz wypoczywającym na urlopach, dobrego czasu wakacji w tworzeniu relacji z Panem Jezusem i bliskimi.