Ogłoszenia parafialne na 15 Niedzielę Zwykłą – 14.07.2024r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Bernadety i Zygmunta Błażejewicz; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Urszuli i Zbigniewa Hebel, oraz Marty i Janusza Hebel. Bóg zapłać!

• poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła,
  • wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel,

3. Zapowiedzi przedślubne:

• Zapowiedź II
    • Wróblewski Jan, zam. parafia MB Częstochowskiej w Leśnicach, kawaler
    • Woś Izabela, zam. parafia MB Częstochowskiej w Leśnicach, panna

4. Bardzo proszę Parafian o zgłaszanie się po Mszach św. w którym dniu pragną gościć w swoich domach obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy (jest to dowolny czas do czerwca 2025 r.) Obraz w naszej parafii już peregrynuje i jest przekazywany z rodziny do rodziny podczas wieczornej Mszy św. w Leśnicach.

5. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej, a dzieciom, młodzieży, oraz wypoczywającym na urlopach, dobrego czasu wakacji w tworzeniu relacji z Panem Jezusem i bliskimi.